Joom!Fish config error: Default language is inactive!

Please check configuration, try to use first active language

Felhívás a Magyar Energetikai és Közmű-szabályozási Hivatal Diplomadíj-pályázatára

A Magyar Energetikai és Közmű-szabályozási Hivatal az idei évben is Diplomadíj-pályázatot hirdet a hivatal tématerületeihez kapcsolódó tanulmányokat folytató tehetséges hallgatóknak. A pályázat feltétele a kiírt témák egyikének pályamunkaként történő kidolgozása.

A Hivatal tevékenységi körébe tartozó témakörök mérnöki és közgazdaságtani megközelítésében írt pályamunkákkal lehet jelentkezni. Pályamunkaként benyújtható diplomamunka, szakdolgozat, TDK dolgozat, illetve kifejezetten az Diplomadíj-pályázatra készített tanulmány is. A pályamunkán felül értékelésre kerülnek a pályázók egyéb szakmai, tudományos és közéleti tevékenységei is.

Díjazás:

I.            helyezett: 300 000 Ft

II.           helyezett: 200 000 Ft

III.          helyezett: 100 000 Ft

Jelentkezési határidő: 2017. március 3. 23:59

Az elkészült pályamunka és az egyéb dokumentumok benyújtási határideje: 2017. június 30.

További információk a honlapunk találhatóak.